Nařízení hejtmanky Středočeského kraje

Používání ochranných prostředků dýchacích cest.

!!!!!!!!!!!!!  Hejtmanka Středočeského kraje nařizuje: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zákaz vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest (roušky, respirátory, šátky, šály a obdobné tkaniny)

do prostředků veřejné hromadné dopravy, taxislužby, provozoven, jejichž provoz je povolen i za nouzového stavu, sociálních a zdravotnických zařízení, sídel organů veřejné moci, správních orgánu a integrovaného záchranného systému, školských zařízení, pošt a Iékáren na území Středočeského kraje, počínaje dnem 18. 03.2020 od 18:00 hod. do odvolání, nejdéle však po dobu trvání krizového stavu.

Obecní úřad Stará Lysá má již roušky pro všechny obyvatele objednané. Jakmile budou dodány, budou distribuovány mezi obyvatele!

Úplné informace v příloze.Nařízení hejtmanky Středočeského kraje

Datum poslední aktualizace: 18. 3. 2020 14:38

Dnes je úterý, 30. 4. 2024, 6:49:09